Jeroen Manschot is woensdagavond de scheidsrechter bij NEC tegen FC Volendam in de kwartfinale van de KNVB Beker. De 43-jarige arbiter uit Houten heeft al een aantal jaar niet meer gefloten in De Goffert en had dit seizoen nog geen duel van NEC onder zijn leiding.
In 2022 was Manschot voor het laatst de scheidsrechter van dienst bij een duel in De Goffert. NEC ontving toen Ajax en verloor met 0-1 door een late treffer van Brian Brobbey. Mattijs Branderhorst pakte toen een strafschop van Dusan Tadic en Manschot gaf NEC’ers Lasse Schöne, Rodrigo Guth en Ajacied Daley Blind een gele kaart. Vorig seizoen floot Manschot één duel van NEC. Dat as de uitwedstrijd in Sittard tegen Fortuna die met 0-3 gewonnen werd door de Nijmegenaren.
Manschot wordt woensdag bijgestaan door assistenten Polman en Brondijk. De heer Bos is de vierde man in Nijmegen. In Zeist is de heer Teuben de VAR en hij wordt geassisteerd door de heer De Vries.
Foto: Orange Pictures



