NEC speelt aanstaande vrijdag zijn laatste wedstrijd voor de winterstop, uit tegen FC Eindhoven. In het Jan Louwers stadion zouden de Nijmegenaren door te winnen de eerste seizoenshelft nog enigzins positief kunnen afsluiten.

De eerste helft van het seizoen was niet om over naar huis te schrijven. Na negentien wedstrijden staat het team van Adrie Bogers, François Gesthuizen en Rogier Meijer op de tiende plek met 27 punten. Koploper SC Cambuur voert met 42 punten de lijst aan.

Afgelopen wedstrijd werd er met 2-3 in De Goffert verloren van Almere City. Dat betekende een derde nederlaag op rij in de Eerste Divisie. NEC kwam terug van een 0-2 achterstand, maar gaf het vervolgens al snel weer uit handen.