Ondanks de knappe en ruime zege van zijn ploeg op FC Utrecht (0-3), was trainer Alex Pastoor op enkele punten kritisch op zijn ploeg. "Ik weiger ook in deze toestand de polonaise in te gaan en alles maar goed te vinden”, zei de trainer na afloop tegenover Omroep Gelderland.
“Ik heb de ploeg in de rust complimenten gemaakt, maar ik vond ook dat ze te snel tevreden waren. Als we in onszelf geloven en weten wat we moeten doen, kunnen we heel ver komen. Ik hou met niet zoveel bezig met de ranglijst, maar ook als het tegenzit moet je bij die vaste waardes blijven die een team goed maken."
Wellicht gaat de oefenmeester nog carnaval vieren in Nijmegen. "Die tent staat bijna bij mij in de woonkamer. Als het dan zo’n herrie is, kan ik misschien maar beter in die tent gaan staan", lacht de trainer.