Thomas Ouwejan was eerder in de week nog ziek en moest de bekerwedstrijd tegen Heracles overslaan. Tegen Willem II was hij er weer bij, maar werd er opnieuw verloren. Na afloop stond de vleugelverdediger met het hoofd gebogen de media te woord.
De teleurstelling was bij iedere speler in de mixed zone te merken, zo ook bij Ouwejan die duidelijk moeite had om zijn gevoel uit te drukken. “Alles boosheid, teleurstelling. Bij elkaar is wel een tik weer. Als je 4-1 verliest hier bij Willem II, dan komt hij heel hard aan”, zo vertelt hij aan ForzaNEC.
NEC kwam na de eigen goal nog goed terug tot 1-1. Mede door een goede voorzet van de linksback kon Ogawa binnentikken. Het was een variant van de corner waar nog niet eerder op getraind was. “Ik denk dat we een goede goal maken. Hij kwam wel goed uit. Goede voorzet, goede goal. Dan krijg je toch weer een beetje het goede gevoel. Maar goed, daarna zakt dat wel weer weg.”
Eerste maanden
Het kantelpunt in de wedstrijd was de niet gegeven penalty. Vlak voor het interview zag Ouwejan de beelden. “Dat is gewoon een duidelijke penalty. Het is onbegrijpelijk dat we die dan niet meekrijgen. Dat is wel een moment dat je zegt, we spelen niet goed, oké. Maar als dat dan ook tegen zit, en volgens mij die corner daarna scoren ze, dan is dat wel tekenend.”
Ouwejan is eerlijk. Hij zag ook dat NEC tekort kwam tegen de Brabanders, maar het zit dan ook niet mee. “We verdienen ook zeker niet meer dan dit. Maar het zijn wel momenten die een boost kunnen geven en dat gebeurt helaas niet.” Dan moet er na de wedstrijd in de kleedkamer even kort nabeschouwd worden. Trainer Rogier Meijer was ‘boos’ volgens Ouwejan. “We praten natuurlijk onderling met elkaar. Daar hoop je toch het vertrouwen weer uit te krijgen. Het kwam er niet uit helaas vandaag.”
Het zijn nog niet de eerste maanden waar Ouwejan op gehoopt had bij de Nijmegenaren. “Ik had een heel goed gevoel toen ik aankwam dat we de lijn van vorig jaar eigenlijk door konden trekken. Dat gebeurt nu helaas niet. We hebben een goed team en ik heb er wel vertrouwen in dat het in de tweede helft van het seizoen beter gaat”, sluit hij af.
Foto: Orange Pictures