Mark Otten staat aan de vooravond van zijn eerste klus als hoofdtrainer in het Nederlandse betaald voetbal. Volgens De Gelderlander gaat de oud-speler en assistent-trainer van NEC aan de slag in de Keuken Kampioen Divisie.
Het dagblad schrijft dat Otten onderweg is naar de Domstad, om daar aan de slag te gaan bij FC Utrecht. Daar zou hij de beloften onder zijn hoede krijgen. Hij volgt daarmee Ivar van Dinteren op, die afgelopen seizoen een na laatste werd in de KKD. Alleen Vitesse, dat veelvuldig puntenaftrek kreeg, bleef onder de beloften uit Utrecht.
Carrièrepad
Otten speelde in de jeugd van RKSV Brakkestein en ging vervolgens naar NEC. Na enkele optredens in de hoofdmacht ging hij naar Feyenoord, dat hem verhuurde aan Excelsior. Wat volgde was een terugkeer in Nijmegen, waar hij tussen 2006 en 2011 55 wedstrijden speelde. Na een avontuur in Hongarije bij Ferencvaros eindigde de verdediger, mede door blessureleed, zijn loopbaan als profvoetballer.
Vervolgens begon Otten aan zijn trainerscarrière. Hij begon in de jeugd op het oude nest, bij Brakkestein. Later zou hij daar ook een seizoen hoofdtrainer zijn. Via verschillende jeugdelftallen bij NEC/FC Oss en het hoofdtrainerschap bij RKHVV, kwam Otten in 2023 in de technische staf van Rogier Meijer terecht. Daar was hij assistent-trainer. Met de komst van Dick Schreuder eindigde de tijd van Otten bij NEC, die nu bij Jong FC Utrecht zijn volgende klus lijkt te hebben gevonden.
Foto: Rob Koppers



