Ragnar Oratmangoen traint de komende weken mee bij FC Oss. De middenvelder deed in de voorbereiding regelmatig mee in het eerst van NEC, maar is nu buiten beeld geraakt. Nu mag hij hopen op een verhuur aan Oss.
"Hij moet er zelf wel baat bij hebben om daarheen te gaan", reageert technisch directeur Remco Oversier op de clubsite. "Omdat hij hier nog niet in aanmerking is gekomen voor plek bij de eerste selectie, is dit voor hem een extra kans om bij een andere club te laten zien wat hij kan."
Oratmangoen tekende in april 2016 een contract voor drie jaar bij NEC. Na de oefenwedstrijd tegen FC Utrecht in de zomer reageerde hij tegen ForzaNEC.nl: "Ik krijg de kans om mezelf te bewijzen. Ik ben blij met de speeltijd die ik krijg. Ik hoop het naar wens van de trainer in te vullen. Ik denk wel dat ik laat zien dat ik met dit niveau meekan. Er zijn nog wel wat dingen waaraan je kan zien dat ik van de jeugd kom. Daar moet ik aan werken, maar ik kan aanpoten met de rest van de groep."
Foto: David van Haren