NEC verhuurt Lasse Nielsen aan het Belgische AA Gent. Het betreft hier om een verhuurperiode van één seizoen. Dat meldt De Gelderlander maandagmiddag. Of de Deen na dit seizoen terugkeert in Nijmegen is nog onduidelijk, want de Belgen hebben een optie tot koop bedongen in de huurovereenkomst.
Lassen Nielsen werd door ex-technisch directeur Edo Ophof in de winter aangetrokken en bestempeld als ’topaanwinst’ en ’topverdediger’. De mandekker heeft deze woorden nooit kunnen waarmaken in het rood-groen-zwart en belandde daardoor op een zijspoor onder ex-trainer Anton Janssen. Ook nieuwbakken coach Ruud Brood zag geen brood in de Deen en werd zodoende verbannen tot het spelen van wedstrijden in Jong NEC.
Er was weinig interesse voor de Nielsen, maar AA Gent hapte op het laatste moment tóch toe. Nielsen heeft nog een contract tot 2017 bij NEC.
NEC verhuurt Lasse Nielsen aan AA Gent


Abonneer
Inloggen of registreren
Log in om een reactie te geven
0 Reacties