Jasper Cillessen verdedigt ook dit seizoen het doel van NEC hoogstwaarschijnlijk. De 22-jarige doelman stond in de nadrukkelijke belangstelling van Ajax, dat zelfs een bod deed, maar de vraagprijs van de Nijmegenaren is de landskampioen te gortig. NEC verlangt naar verluidt zes miljoen euro voor haar sluitpost.
”We hebben de laatste weken gekeken wat Maarten Stekelenburg en Michel Vorm waard zijn”, aldus een woordvoerder van Ajax tegenover het ANP. ”Daarom heeft het op dit moment geen zin om met NEC om de tafel te gaan zitten. Ze vragen in onze ogen een absurd bedrag.”
Ajax heeft zich inmiddels gemeld bij VVV-Venlo voor Dennis Gentenaar (35). Laatstgenoemde stond vanaf 2006 al drie jaar op de loonlijst in de hoofdstad en moet, nu de onderhandelingen met NEC op niets zijn uitgelopen, als tweede goalie achter eerste keus Kenneth Vermeer gaan fungeren.
NEC speelt hard to get en lijkt Cillessen te behouden

Abonneer
Inloggen of registreren
Log in om een reactie te geven
0 Reacties