Sportfreunde Lotte kan ook toegevoegd worden aan de puzzel die steeds completer begint te raken: het oefenprogramma van NEC. De Nijmegenaren spelen op 9 juli tegen de Duitse vierdedivisionist, die afgelopen seizoen degradeerden uit de derde divisie.

Dat betekent dat de Duitse club, spelend in het blauwwit, volgend seizoen in de Regionalliga uitkomt. Bij SF Lotte lopen bijna alle contracten af, dus hoe de club een elftal op de been gaat brengen, is nog maar de vraag. De wedstrijd wordt gespeeld in Lotte, zo’n twee uur rijden vanaf Nijmegen. Lotte oefent de laatste jaren wel vaker tegen Nederlandse clubs. De Overijsselse clubs PEC Zwolle, Heracles Almelo en FC Twente namen het eerder tegen de Duitsers op.

Eerder werd ook al duidelijk dat NEC ter voorbereiding op het nieuwe seizoen gaat oefenen tegen Almere City, De Treffers en SC NEC (datum nog niet bekend).

Foto: Rob Koppers