Het uitvak bij Almere City-NEC aanstaande woensdag is volledig uitverkocht. 400 NEC-supporters steunen de ploeg van trainer Rogier Meijer op bezoek bij de nummer 5 van de Keuken Kampioen Divisie.
Zij zijn de enigen die het duel kunnen zien, want ESPN zendt het duel niet in zijn geheel uit. Er is ook geen schakelkanaal. Pas rond 23:00, na de wedstrijd FC Den Bosch-Ajax, worden de samenvattingen uitgezonden. NEC en Almere trappen af om 20:00.
NEC bewaart goede herinneringen aan het Yanmar Stadion in Almere. Daar werd in mei 2021 de eerste aanzet gegeven richting promotie. Geheel onverwachts zegevierden de Nijmegenaren met 0-4 op bezoek in Flevoland. Daarna waren zeges op Roda JC en NAC Breda genoeg voor promotie naar de Eredivisie.


Foto’s: Orange Pictures