Het lijkt erop dat Dennis te Braak het nieuwe hoofd jeugdopleiding wordt bij NEC. De jeugdtrainer van Feyenoord werd door het AD al in verband gebracht met een overstap naar Nijmegen. Te Braak bevestigt tegen Omroep Gelderland dat hij in gesprek is met NEC.

Te Braak was eerder vier jaar hoofd jeugdopleiding bij De Graafschap, waar hij ook werkte als jeugdtrainer en assistent-trainer. Uiteindelijk vertrok hij in 2018 naar Feyenoord en kwam er nog een arbitragezaak tegen De Graafschap vanwege de manier van zijn vertrek. Te Braak vond dat te weinig spelers een kans kregen in het eerste elftal van de Doetinchemmers.

Volgens Omroep Gelderland tekent Te Braak, als hij tot een akkoord komt met NEC, voor twee jaar. Hij volgt dan Iddo Roscher op, die onlangs samen met manager academie Dominique Scholten vertrok. "De kans is groot dat we eruit gaan komen. Hoofd opleidingen is niet een functie voor de korte termijn. Dat moet je minimaal voor twee jaar doen vind ik."

Foto: Regio8