We vroegen onze bezoekers om aan te geven welke club hun voorkeur heeft als tegenstander van NEC in de play-offs. Dat is massaal gedaan, ruim duizend keer. Een duidelijke favoriet is er niet. Wel duidelijk is dat slechts weinig mensen graag nummer twee Sparta Rotterdam willen treffen.

De Kasteelheren kregen slechts drie procent van het totaal aantal stemmen. Sparta hield NEC eerder dit seizoen in Nijmegen op 1-1 en won thuis met 1-0. Dit betekent dus ook dat de ploeg van Ron de Groot niet om de zesde plek moet eindigen om de eerste ronde van de play-offs over te slaan, want dan wacht een dubbele confrontatie met Sparta. Veel fans zitten ook niet bepaald te wachten op Go Ahead Eagles, de nummer drie van de ranglijst.

Een andere Rotterdamse club kreeg veel meer stemmen: Excelsior met veertien procent. De Kralingers draaien de laatste weken voor geen meter in de Eredivisie en staan momenteel zeventiende. Bij twee nederlagen en twee zeges van NAC kan Excelsior zelfs nog onderaan eindigen. Trainer Adrie Poldervaart leverde eerder al zijn contract in.

De clubs met de grootste voorkeur bij de bezoekers zijn TOP Oss en FC Den Bosch. In het geval van TOP zullen er ook wat wraakgevoelens zijn vanuit Nijmegen. De ploeg van Klaas Wels won eerder dit seizoen in Nijmegen met 1-5. Den Bosch mocht in de eerste seizoenshelft dromen van de titel, maar zakte na de winterstop af. Het kostte trainer Wil Boessen vorige week zijn kop.

Bekijk hieronder de hele uitslag: