De winterstop is nog amper begonnen en het eerste transfernieuws is een feit. Volgens media in Japan zou NEC opnieuw een speler uit dat land gaan contracteren. Dit keer gaat het om Kenshin Yasuda van 19 jaar.

Volgens het Japanse Sponichi Annex zouden meerdere club interesse hebben getoond in Yasuda, maar is NEC daarvan het meest concreet. Doordat Koki Ogawa, Kodai Sano en Kento Shiogai al in Nijmegen onder contract staan, lijken zij de beste papieren hebben om de jonge middenvelder in te lijven. Dit zou dan in januari moeten gebeuren.

Yasuda is een 19-jarige middenvelder die momenteel uitkomt voor Oita Trinita op het tweede niveau van Japan. Hij is 1,82 meter lang en speelt ook voor de onder 19 van zijn land. In het afgelopen seizoen kwam hij 31 keer in actie voor zijn club. Daarin was hij goed voor vier goals en één assist. Daarnaast pakte hij vier keer geel en één keer rood.

Foto: Rob Koppers