NEC wil fysiektrainer Jacco van Olst naar Nijmegen halen en is zelfs bereid een transfersom te betalen. FC Groningen houdt echter de boot af en weigert hem te laten gaan, ondanks meerdere pogingen van NEC.

Van Olst werkte eerder samen met NEC-trainer Dick Schreuder bij PEC Zwolle. Schreuder ziet in hem een belangrijke schakel voor zijn staf. Ook toen Schreuder bij het Spaanse CD Castellón zat, probeerde hij Van Olst al te strikken.

De 34-jarige Van Olst staat open voor een overstap naar NEC, waar hij meer zeggenschap zou krijgen als performance manager. Een nieuw contractvoorstel van Groningen wees hij af. Toch houdt technisch directeur Frank van Mosselveld voet bij stuk: ”Hij is te belangrijk en wij laten hem niet gaan, zeker niet naar een concurrent.”

Foto: Rob Koppers