Richard Martens is maandag door de KNVB aangesteld om het duel tussen FC Groningen en NEC te leiden. Het wordt voor de arbiter de eerste keer dit seizoen dat hij een wedstrijd van NEC onder zijn hoede heeft.
Toch werd Martens wel al een keer aangesteld voor een duel van NEC dit seizoen, namelijk NEC – Sparta. De leidsman was toen echter ziek en werd vervangen door Dennis Higler. Voor het laatst was Martens eindverantwoordelijk voor een duel van NEC op 13 februari 2022. Toen speelde NEC ook een wedstrijd in het noorden, namelijk uit bij SC Heerenveen. Dat duel eindigde toen in 0-1.
Zaterdag wordt Martens bijgestaan de heren Brondijk en Westhof. De vierde official is de heer Vereijken. Vanuit Zeist is er ondersteuning van de heer Lindhout als VAR en de heer Dobre als AVAR. Het duel Groningen – NEC begint zaterdag om 20:00 uur in de Euroborg.
Foto: Rob Koppers