NEC speelde dinsdagavond een oefenwedstrijd tegen Al Jazira onder leiding van de Nederlandse coach Henk ten Cate. In Weurt wist NEC met 2-1 te winnen.
Aan de Nijmeegse kant ontbrak Gregor Breinburg, hij zat ziek thuis. Daarnaast is er belangstelling voor hem van o.a. NAC en Willem II. Ook Anass Achahbar ontbrak bij de wedstrijdselectie, hij heeft een snee in zijn voet opgelopen en heeft vijf hechtingen moeten ondergaan. Hij is bezig met revalideren.
Al snel in de eerste helft kon Al Jazira bijna profiteren van een zwakke terugspeelbal, maar was het Smits die de bal kon tegenhouden. Niet veel later kon de spits van Jazira de bal volleyen, maar die belandde over de goal. Na ruim een kwartier spelen kon Sleegers vanaf de rand van de zestien uithalen, maar dit resulteerde niet in een goal. Beide teams gingen rusten zonder doelpunten.
Foto’s: Rob Koppers