De wedstrijd Sparta Rotterdam – NEC moet vrijdagavond in goede banen worden geleid door Serdar Gözübüyük. De 37-jarige arbiter is door de KNVB aangesteld voor het duel op Het Kasteel.
Eerder dit seizoen had de geboren Haarlemmer ook al de leiding over PSV – FC Utrecht (2-0), FC Twente – PEC Zwolle (3-1) en het Champions League voorrondeduel tussen Sparta Praag en FC Copenhagen (5-7 na penalty’s). De enige twee wedstrijden waarin Gözübüyük NEC in het afgelopen seizoen floot, resulteerden in een gelijkspel. Tegen zowel Feyenoord (1-1) als tegen SC Cambuur Leeuwarden (0-0) werden de punten gedeeld in De Goffert.
Op Het Kasteel zal de 37-jarige arbiter vrijdag bijgestaan worden door de heer Zeinstra en de heer Balder. De heer Hardemans fungeert als vierde official. Vanuit Zeist zal er ondersteuning komen van het duo Hensgens (VAR) en Schaap (AVAR). Om 20:00 uur wordt er afgetrapt in Spangen.
Foto: Orange Pictures