Dennis Gentenaar gaat opnieuw aan de slag bij Al-Wahda. De keeperstrainer vertrok eerder bij de club uit de Verenigde Arabische Emiraten nadat zijn contract was afgelopen. Al-Wahda heeft nu Mark Wotte aangesteld als trainer en de Nederlander laat Gentenaar weer overkomen als keeperstrainer.

Gentenaar was onlangs nog kandidaat om bij NEC Gabor Babos op te volgen, maar de club ging uiteindelijk in zee met Marco van Duin. “We zijn de afgelopen periode met twee kandidaten voor de functie van keeperstrainer in gesprek geweest. Eén van die kandidaten gaf aan niet verder te willen, dus was de keuze voor ons makkelijk en snel gemaakt”, zei algemeen directeur Wilco van Schaik toen.

De staf van Wotte bestaat verder uit Fons Groenendijk en een andere oude bekende van NEC: Michael Lindeman. De fysiektrainer gaat ook mee naar de Verenigde Arabische Emiraten.

Foto: Rob Koppers