NEC heeft de komst van Bas Dost wereldkundig gemaakt. De 34-jarige spits komt transfervrij over van FC Utrecht, waar hij in 24 wedstrijden negen keer scoorde. De spits tekent voor een jaar.

Technisch directeur Carlos Aalbers is blij met de komst van de 34-jarige spits. “We zijn blij dat we onze selectie met een speler als Bas Dost kunnen versterken”, begint Aalbers op de clubwebsite. “Met zijn ervaring, winnaarsmentaliteit en doelpunteninstinct is hij van toegevoegde waarde voor ons team en onze club.” Het is de elfde versterking van NEC dit seizoen.

De spits zelf laat weten op de clubwebsite verheugd te zijn om voor NEC uit te komen. “Ik heb de gesprekken met N.E.C. altijd als positief ervaren en had vanaf het eerste moment het gevoel dat ze me graag wilden hebben. Daarnaast spraken me de verhalen over de club en de stad Nijmegen ook erg aan. Ik ben fit en wil graag zo snel mogelijk mijn waarde voor het elftal bewijzen.” Of Dost tegen RKC al kan spelen is nog niet duidelijk.

Foto: NEC Nijmegen