NEC krijgt zaterdagmiddag Willem II op bezoek. De Nijmegenaren moeten een goed resultaat boeken tegen de Tilburgers om hun kansen op de play-offs voor Europees voetbal levend te houden.

Phillippe Sandler, die in de rust van het duel met SC Heerenveen geblesseerd uitviel, is er niet bij. Hij bleef achter in de kleedkamer van het Abe Lenstra Stadion. Zijn vervanger, Iván Márquez, gaf niet veel later een penalty weg. Toch is het logisch dat hij opnieuw in de basis start, zo bevestigde trainer Rogier Meijer. De Spanjaard keerde vorige week terug van een blessure en moest direct in de rust invallen. Helaas voor hem en NEC veroorzaakte de verdediger in de 50e minuut een strafschop voor de Friezen.

Ook Bram Nuytinck is niet beschikbaar. De ervaren verdediger is maanden uitgeschakeld vanwege een knieoperatie en wordt pas later volgend seizoen terug op het veld verwacht.

Tekst gaat verder onder de link.

Linssen keert terug

In De Goffert kan Meijer wel weer beschikken over Bryan Linssen, die vorige week ontbrak vanwege privéomstandigheden. Het lijkt er overigens wel op dat de 34-jarige Limburger in de punt start tegen Willem II. Zowel Kento Shiogai als Koki Ogawa zijn fit en beschikt Meijer dus ook nog over de twee Japanse spitsen.

Door de blessure van Sandler blijft Calvin Verdonk centraal achterin staan en schuift Thomas Ouwejan opnieuw door naar de linksbackpositie. Daardoor behoudt Sami Ouaissa zijn plek in de basis. Hij start aan de rechterkant van de aanval, met Sontje Hansen op links.

Ook Lasse Schöne en Mees Hoedemakers waren niet aanwezig op de training. Hoedemakers was afwezig omdat hij ziek is. Het is nog onbekend of hij zaterdag bij de wedstrijdselctie zit. Schöne is vader geworden, maar de Deen zal morgen wel gewoon bij de wedstrijdselectie zitten.

Vermoedelijke opstelling NEC: Roefs; Lyratzis, Márquez, Verdonk, Ouwejan; Proper, Van Crooij, Sano; Ouaissa, Linssen, Hansen.

Foto: Orange Pictures