Zoals bekend zal NEC het vrijdag op bezoek bij TOP Oss moeten stellen zonder Rens van Eijden. De 33-jarige aanvoerder wordt hoogstwaarschijnlijk vervangen door Kevin Bukusu.

Bukusu viel maandag in het gewonnen duel met FC Volendam (1-0) al vroeg in toen Van Eijden niet verder kon. Dat deed hij niet onverdienstelijk. Morgen ziet hij verder de vertrouwde 10 namen om zich heen die de laatste weken in uitstekende vorm verkeren.

Zo staat Edgar Barreto weer in het hart van de defensie en vormen Javier Vet, Dirk Proper en Jordy Bruijn een trio op het middenveld. Laatstgenoemde zal de aanvoerdersband overnemen van Van Eijden. Voorin staat smaakmaker Elayis Tavsan naast Rangelo Janga.

Vermoedelijke opstelling NEC: Branderhorst; Van Rooij, Odenthal, Barreto, Bukusu, El Karouani; Proper, Vet, Bruijn; Tavsan, Janga