In Almere heeft men met tegenzin afscheid genomen van Sven Braken. De spits maakte gebruik van een clausule in zijn contract om over te kunnen stappen naar NEC. Daardoor kon Braken voor een vastgesteld bedrag een transfer maken, mits het voor hem een sportieve verbetering betekende.
"Het mag duidelijk zijn dat wij helemaal niet blij zijn met de timing van het vertrek van Sven. Maar het is nu aan ons om hierop te anticiperen", laat algemeen directeur John Bes van Almere City weten op de clubsite. "Ik ben ervan overtuigd dat dit ons gaat lukken en onze ambities blijven dan ook onveranderd hoog."
Braken tekende in mei nog voor een jaar bij in Almere, maar liet dus wel de clausule in zijn contract zetten. "Mijn gevoel bij deze club, de trainersstaf en de spelersgroep is gewoon ontzettend goed en ik hoop komend seizoen een heel jaar te kunnen knallen", zei Braken destijds.
Foto: Wikimedia/Commons