Adrie Bogers was te spreken over zijn ploeg tijdens de persconferentie na afloop van NEC – SC Cambuur.
”We wisten van te voren dat het een moeilijke wedstrijd zou worden, Cambuur is gewoon een goed team, waar heel veel voetbal inzit en momenteel te laag staan. Maar ik denk dat ze zeker nog gaan stijgen.”
”Dit was voor ons een ideale wedstrijd voor de interlandperiode gewoon goed af te sluiten en een reeks hebben van zeven overwinningen.”
”We hebben in de eerste helft een aantal kansjes gehad, maar het was niet dat ik dacht hij gaat gelijk vallen”, vervolgde Bogers. ”Uiteindelijk scoren we twee keer, met een wereld goal van Mo (Rayhi), dus dat was lekker.”
NEC kreeg in de slotfase nog enkele grote kansen. Larsson was een paar keer dichtbij een treffer. ”Ik had de indruk dat Cambuur het een beetje opgaf. Het had nog 5, 6-1 kunnen worden, het was niet verdiend geweest. Maar je had het wel moeten doen. Jordan gunde ik nog wel een goal.”
Foto: Rob Koppers