NEC-trainer Adrie Bogers is tevreden met de prestatie van zijn ploeg in de eerste ronde van de KNVB-beker. De Nijmegenaren wonnen bij FC Emmen met 1-3.
"Het is fijn dat we een ronde verder zijn", zei Bogers tegen FOX Sports. "Als je de wedstrijd hebt gezien, lijkt het me een terechte zege." Bogers vond het niet de beste wedstrijd van het seizoen. "Nee, dat was tegen Almere. Dit was een prima wedstrijd. We zijn er blij mee."
Bogers zag goede dingen bij zijn ploeg. "We waren goed aan de bal, waardoor Emmen er geen druk op kreeg. Uiteindelijk hebben we behoorlijk wat kansen gecreëerd en hadden we het nog beter uit moeten spelen. Maar een overwinning is altijd prettig."
Met alleen Kevin Jansen die nog niet inzetbaar is, is de selectie van Bogers bijna op volle sterkte. "Er dienen zich steeds meer spelers aan, waardoor de keuze groter wordt. Of er iemand op de deur klopt? Momenteel niet, want ik sta nu een interview te houden. Maar een speler als Golla zie ik met de week sterker worden."
Bekijk hier de samenvatting van FC Emmen – NEC.
Foto: Rob Koppers