Een opmerkelijke gerucht op de vrijdagmiddag. De Gelderlander meldt namelijk dat Bayern München interesse heeft in Mike Trésor Ndayishimiye. De twintigjarige middenvelder annex aanvaller kan volgens de krant per direct de overstap maken.
Bayern zou Ndayishimiye in eerste instantie willen halen voor het tweede elftal dat in de 3. Liga speelt. De vraag is wel hoe geloofwaardig het gerucht is. NEC zou een jaar geleden nog topclubs als Juventus, Liverpool en AS Monaco hebben afgetroefd, maar die interesse werd eigenlijk alleen door kamp-Ndayishimiye gemeld. NEC gaat niet in op namen.
NEC kan een eventuele transfersom voor Ndayishimiye wel hard gebruiken. De Belg kwam een jaar geleden nog transfervrij over van Anderlecht. Om in augustus een sluitende begroting in te leveren bij de KNVB moet NEC nog een miljoen euro bezuinigen.
Foto: Rob Koppers