NEC verspeelde zondag tot ongenoegen van scorende spits Sjoerd Ars een 0-2 voorsprong tegen Sparta Rotterdam. “Een dramatische slotfase”, zei hij tegenover Omroep Gelderland. “Als je met 2-0 de rust ingaat en de wedstrijd volledig in handen hebt, mag je het niet meer weggeven.”
We wonnen geen tweede ballen meer en kwamen we overal een stapje te laat. We gingen steeds meer achteruit lopen en dachten dat we het wel over de streep zouden trekken. In de allerlaatste seconde wordt het 2-2, maar dat riepen we ook over onszelf af.”
“We spelen maar bij vlagen goed, dat moeten we een hele wedstrijd gaan doen of minimaal een uur. Als we weer zo gaan spelen als in het begin van het seizoen, dan win je dit soort wedstrijden heel gemakkelijk. Want we hebben genoeg kwaliteit.”
Foto: Rob Koppers.
Ars: “Dramatische slotfase”

Abonneer
Inloggen of registreren
Log in om een reactie te geven
0 Reacties